Listopadový nábor 89. oddílu

V úterý 19. listopadu se konala akce, za účelem nabrání nováčků do 89. skautského oddílu. Nábor se odehrával v prostorech Cyrilometodějské základní školy, za což ještě jednou děkujeme vedení školy, které nám tuto akci umožnilo provést.

Zájemci byly pozváni přes školní rozhlas na velkou přestávku do sálu školy, kde pro ně byly připraveny různé zábavné hry, za jejichž vyřešení čekaly soutěžící sladké odměny. Děti navzájem soupeřily například v šermování se zavázanýma očima, dále se snažili vyluštit jednoduché slovíčka zašifrované třeba Morseovou abecedou, vyzkoušely si také střelbu na terč z luku a další podobné aktivity. Zkrátka jsme účastníky chtěli seznámit s aktivitami, které nějak souvisí se skautem a zároveň je zaujmou.

Náboru se celkově účastnilo kolem 50 dětí, z nichž většina byli hoši, i když se mezi účastníky objevilo pár odvážných děvčat. Zúčastnění si zpátky do školních lavic odnesli sladké odměny, náborové letáčky a hlavně pěkné zážitky. Nyní, už se jenom vedení 89. oddílu těší na každého nováčka, který by chtěl začít se skautem.

Pro všechny zájemce o vstup do skautského oddílu, zde je odkaz na web s informacemi o skautských schůzkách: https://89oddil.skauting.cz/pro-zajemce/

Zlatan

Uložit odkaz do záložek.